Skip to main content

İhtiyaçlarınıza Uygun
Broşür Dağıtım Çözümleri

İletişime Geçin

Broşür Dağıtımı

Sentez Dağıtım olarak, işletmenizin tanıtımı ve reklam faaliyetleri için kapsamlı ve profesyonel bir broşür, el ilanı ve insert dağıtım hizmeti sunuyoruz

Evlere Broşür Dağıtımı

Broşür dağıtımı, yalnızca bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce bırakılması işlemi değildir. Firmamız, girilen binaların daire kapılarına kadar broşürlerinizi ulaştırır.

İşyerlerine Broşür Dağıtımı

Broşürlerinizin içeriğine ve hedef kitlenize uygun olarak, seçtiğiniz işyerlerine veya dükkanlara özel bir dağıtım sunar. Girilen her işyerine 1’er adet broşür dağıtımı yaparak, mesajınızın ilgili alıcılar tarafından görülmesini ve etkileşim almasını sağlıyoruz.

Araçlara Broşür Dağıtımı

Broşürleriniz, araç sahiplerinin dikkatini çekecek şekilde, isteğe bağlı olarak silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşürünüz kulpluysa araç kapılarına takılarak dağıtılır.

Elden / Sabit Nokta Dağıtımı

Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda gerçekleştirdiğimiz dağıtımlarda, broşürünüzün içeriğine ve hedeflediğiniz kitleye (cinsiyet, yaş grubu vs.) göre özel bir strateji belirleriz.

Poşetleme ve Ek Hizmetler

Broşürleriniz, ebatlarına uygun olarak seçilen şeffaf ve kulplu poşetlerle poşetlenir. Bu yöntem, dağıtımın daha düzenli ve profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlar.

Mesaj Gönder